Przejdź do treści
  • Intencje mszalne 26.02-03.03.2024

    Poniedziałek  26.02.2024

    18.00  – 1/ śp. Jana Weissa – od wnuka Bartosza z rodziną

    2/ śp. Stefana Tunowskiego / 4 r / – od żony i dzieci

    Wtorek      27.02.2024

    18.00  – 1/ śp. Halinę Bartkowiak

    2/ śp. Anielę / 5 r /, Hieronima Wyzuj

    Środa      28.02.2024

    8.00  – śp. Romana Szafrańskiego

    18.00  – W intencji członków Żywego Różańca …

    Czwartek    29.02.2024

    8.00  – śp. Andrzeja Zdrodowskiego / 1 r /, Andrzeja Baranka / 4 r /, Gertrudę Kalita /8 r./, Leona, Katarzynę, Mariannę, Annę, Stanisława Kończaków

    18.00  – śp. Genowefę Marciniak – od Henia i Tereni z rodziną

    Piątek      01.03.2024

    18.00  – 1/ W intencji Ojczyzny, miejscowości, nas samych, kapłanów …

    2/ śp. Romana Kaptura  – od rodziny Broniarzów

    Sobota    02.03.2024

    7.30  –  msza i nabożeństwo wynagradzające

    18.00  – 1/ W 1 rocznicę urodzin Matyldy …

    2/ śp. Jana Zachariasza / 4 r /

    Niedziela   03.03.2024

    8.00  – śp. Annę, Kazimierza Kokocińskich

    10.00  – 1/ śp. Franciszka Ptaka – od żony

    2/ śp. Tadeusza Tobołę, Feliksa Pohla i zmarłych z rodziny

    11.30  – 1/ śp. Stanisława / 7 r / i zmarłych z rodziny Kaczmarków i Ratajczaków

    2/ W 60 rocznicę urodzin Bożeny …

    18.00  – śp. Andrzeja Paluszkiewicza i zmarłych z rodziny Paluszkiewiczów  i Łabędów

Poprzednie intencje

  • Intencje mszalne 19-25.02.2024

    Poniedziałek  19.02.2024

    18.00  – 1/ W 49 rocznicę urodzin Mirosława …

    2/ śp. Teresę Gertych – od rodziny Szczepaniaków, Ginter, Sztam

    Wtorek      20.02.2024

    18.00  – 1/ śp. Marię Kokorniak

    2/ śp. Dawida Ogrodowskiego – od współpracowników logistyki

    Środa      21.02.2024

    8.00  – śp. Danutę, Czesława Kacprzaków

    18.00  – W rocznicę urodzin ks. bpa Z. Fortuniaka

    Czwartek    22.02.2024

    8.00  – śp. Martę, Czesława Przyniczków, Ewę Drabik i zmarłych z rodziny

    18.00  – W pewnych intencjach …

    Piatek      23.02.2024

    18.00  – 1/ śp. Łucję Skrzypczak – od sąsiadów z ul. Gierymskiego

    2/ śp. Romana Kaptura  – od wujka Stanisława z żoną i rodziną

    Sobota    24.02.2024

    16.00  –  W 50 rocznicę ślubu Krystyny i Romana …

    18.00  – 1/ śp. Edmunda Mikołajczaka – od bratanicy Renaty z synem Krzysztofem

    2/ śp. Bogusławę Karolewską / 1 r / – od męża z rodziną

    Niedziela   25.02.2024

    8.00  – śp. Stanisława / 10 r /, Annę Dziurków

    10.00  – 1/ śp. Jerzego Nadolnego, Teodorę, Franciszka, Danutę – od brata Mariana z rodziną

    2/ śp. Helenę, Mieczysława Walaszczyków, Jana Pińczaka i zm. z rodziny Kocików

    11.30  – 1/ śp. Marka Cieślaka – od rodziny Mańczaków

    2/ śp. Bolesławę / 10 r /, Leona Urbańskich

    18.00  – śp. Krystynę, Jerzego Musiał

  • Intencje mszalne 12-18.02.2024

    Poniedziałek  12.02.2024

    18.00  – 1/ śp. Łucję Skrzypczak – od rodziny Owczarczaków

    2/ śp. Teresę Gertych – od siostry z rodziną

    Wtorek      13.02.2024

    18.00  – 1/ śp. Jolantę Klak / 17 r /

    2/ śp. Władysława Radziejewskiego – od chrześniaczki Wandy z rodziną

    Środa      14.02.2024          POPIELEC

    8.00  – śp. Eugeniusza Kadłubka

    16.00  – śp. Bonifacego Klepacza

    18.00  – 1/ śp. Romana Kaptura – od sąsiadów z ul. Gierymskiego

    2/ śp. Romana Kaptura – od Oli

    Czwartek    15.02.2024

    8.00  – śp. Rozalię Ulatowską / 7 r /

    18.00  – śp. Jana Cicharskiego – od rodziny Piaseckich

    Piątek      16.02.2024

    18.00  – 1/ śp. Dawida Ogrodowskiego – od Zarządu i Pracowników firmy PAK

    2/ śp. Marię Ratajczak, Jana Bożek

    Sobota    17.02.2024

    18.00  – 1/ śp. Jana Matuszczaka / 12 r /, Danutę, Andrzeja Ludygów

    2/ śp. Krystynę, Stanisława  Krystkiewiczów

    Niedziela   18.02.2024

    8.00  – śp. Justynę Krawczyk – od brata Eugeniusza i Małgorzaty

    10.00  – 1/ śp. Józefa Sentfleben

    2/ śp. Marka Cieślaka – od mieszkańców z ul. Kolberga

    11.30  – 1/ śp. Jadwigę, Franciszka Cieślaków, Mariannę Majsner

    2/ śp. Łucję Skrzypczak – od syna i córki

    18.00  – śp. Helenę, Francszka Weisów i zmarłych z rodziny; Katarzynę Kazimierza Modrzewskich, Leszka Zastrożnego

  • Intencje mszalne 5-11.02.2024

    Poniedziałek  05.02.2024

    18.00  – 1/ śp. Ryszarda Kościelniaka – od Barbary z rodziną

    2/  śp. Teresę Gertych – od rodziny Komisarenko i Szulczyńskich

    Wtorek      06.02.2024

    18.00  – śp. Marka Cieślaka – od rodziny Godlewskich i Jakubiaków

    Środa      07.02.2024

    8.00  – W intencji Artura i Joanny …

    18.00  – śp. Ryszarda Ratajczaka

    Czwartek    08.02.2024

    8.00  – śp. Wacława Ogrodowiaka – od siostry Barbary z rodziną

    18.00  – śp. Marka Cieślaka – od firmy „Beton Bruk plus” Tomasza Skrzypczaka

    Piątek      09.02.2024

    18.00  – 1/ O Boże bł. i opiekę MB dla Pauliny, Joanny i Pawła …

    2/ śp. Leonarda Grobelnego – od Ani i Marcina Andrzejczaków

    Sobota    10.02.2024

    18.00  – 1/ W 30 rocznicę ślubu Izabeli i Huberta …

    2/ śp. Urszulę Marcinkowską / 2 r /, Feliksa Marcinkowskiego

    Niedziela   11.02.2024

    8.00  – śp. Elżbietę, Zenona, Pawła

    10.00  – 1/ śp. Stanisława, Stanisławę Jędrzejczaków

    2/ śp. Jana Jakubowskiego / 10 r /, Monikę, Marcina Fortuniaków, Władysławę, Czesława Jankowiaków

    11.30  – 1/ śp. Czesławę, Mieczysława Zachariaszów i zmarłych z rodziny

    2/ śp. Tadeusza Malińskiego – od Danuty Szafrańskiej z córką i synem

    18.00  – śp. Krzysztofa Urbanowicza / 2 r / – od żony Beaty

  • Intencje mszalne 29.01-04.02.2024

    Poniedziałek  29.01.2024

    8.00  – 1/ O zdrowie dla Reginy …i potrzebne łaski

    2/  Za parafian

    Wtorek      30.01.2024

    8.00  – Za parafian

    Środa      31.01.2024

    8.00  – Za parafian

    18.00  – W intencji członków Żywego Różańca …

    Czwartek    01.02.2024

    8.00  – 

    18.00  – śp. Władysława Radziejewskiego – od bratanka Leona z rodziną

    Piątek      02.02.2024

    8.00  – śp. Jadwigę Mitręga

    16.00  – 1/ śp Klaudia Bellitoni

    2/ śp. Annę, Mariana Błochów

    18.00  – 1/ W intencji Ojczyzny, naszej miejscowości, nas, kapłanów

    2/ śp. Teodora Kaniewskiego / 2 r / i zmarłych z rodziny Kaniewskich i Naglak

    Sobota    03.02.2024

    7.30  – msza i nabożeństwo wynagradzające

    18.00  – 1/ śp. Tadeusza, Janinę, Jana Kumor i zmarłych z rodziny Kumorów i Kopczyków

    2/ śp. Wandę, Czesława Maćkowiaków i zmarłych z rodziny Hybiaków, Kujawów,

    Maćkowiaków

    Niedziela   04.02.2024

    8.00  – śp. Łucję Skrzypczak – od Jana Bekacza

    10.00  – 1/ śp. Mariannę Litkowską

    2/ śp. Edmunda Mikołajczaka – od brata Mariana z żoną

    11.30  – 1/ śp. Adama Karolewskiego / 18 r /

    2/ śp. Irenę, Edmunda Lewandowskich, Agnieszkę, Ludwika Karolewskich

    18.00  – śp. Genowefę, Władysława Karabon i zmarłych z rodziny Karabon