Intencje mszalne – 24.03.19

Poniedziałek 25.03.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Czesława Sokołowskiego – od Marii, Ryszarda, Tomasza Stawowych
    2/ śp. Anielę Wyzuj – od Haliny z rodziną z Poznania

Wtorek 26.03.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Edwarda Czerwińskiego – od rodziny Kowalczyków
    2/ śp. Lechosława Marchwińskiego – od siostry Zofii z rodziną

Środa 27.03.2019

  • 8.00 – Za parafian
  • 18.00 – W intencji członków Żywego Różańca …

Czwartek 28.03.2019

  • 8.00 –
  • 18.00 – śp. Pawła Jankowiaka – od uczniów i rodziców Zespołu Szkół Specjalnych

Piątek 29.03..2019

  • 18.00 – 1/ śp. Amelię Kurkiewicz – od wnuczki Marzeny z rodziną
    2/ śp. Bolesława Dropa – od rodziny Derwichów z Szamocina

Sobota 30.03.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Jana Krajewskiego i zmarłych z rodziny Rodziaków
    2/ śp. Irenę, Jerzego Rowińskich – od Małgorzaty Skrzypczak i rodzin: Kołackich, Jagodzińskich, Sujków, Borowskich

Niedziela 31.03.2019

  • 8.00 – śp. Gabrielę Mikołajczak / 1 r /
  • 10.00 – 1/ W 60 rocznicę ślubu Heleny i Ireneusza …
    2/ śp. Joannę, Leona Sznurów
  • 11.30 – 1/ śp. Lechosława Marchwińskiego – od chrześniaczki Renaty z rodziną
    2/ śp. Teresę Maślińską – od wnuków: Anny, Jolanty i Dariusza z rodzinami
  • 18.00 – śp. Grzegorza Madajkę

Intencje mszalne – 17.03.2019

Poniedziałek 18.03.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Czesława Sokołowskiego – od rodziny Olszewskich
    2/ śp. Pawła Jankowiaka – od sąsiadów z ul. Platanowej i Jesionowej

Wtorek 19.03.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Teodorę, Józefa, Eugeniusza Rosiaków i zmarłych z rodziny
    2/ śp. Lechosława Marchwińskiego – od siostry Danuty

Środa 20.03.2019

  • 8.00 – Za parafian
  • 18.00 – śp. Zofię Buchwald / 1 r / – od męża; i zmarłych rodziców i teściów

Czwartek 21.03.2019

  • 8.00 – śp. Antoniego Biegałę / 26 r /
  • 18.00 – śp. Romana Górnego – od Barbary, Rafała, Julity, Adriana Flaczyńskich

Piątek 22.03..2019

  • 18.00 – 1/ śp. Pawła Jankowiaka – od rodziny Jędrzejczaków
    2/ śp. Bolesława Dropa – od Bronisława z rodziną

Sobota 23.03.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Bożenę Grabną, Marię Pruską
    2/ śp. Janinę Konopka i zmarłych z rodziny

Niedziela 24.03.2019

  • 8.00 – śp. Elżbietę, Stanisława – od brata z żoną
  • 10.00 – 1/ śp. Marię / 20 r /, Walentego, Bronisława Majsnerów i zmarłych z rodziny
    2/ śp. Bolesława Dropa – od rodziny Drzazgów z Poznania
  • 11.30 – 1/ śp. Janinę Baraniak / 16 r / i zmarłych z rodziny Kończaków i Baraniaków
    2/ śp. Teresę Maślińską – od córki Wiesławy z mężem
  • 18.00 – śp. Marię, Franciszka Marciniaków

Intencje mszalne – 10.03.2019

Poniedziałek 11.03.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Anne, Mariana Matuszczaków – od syna Bronisława z rodziną
    2/ śp. Ewę Falbierską – od Wielkopolskiego Stowarzyszenia ,,Łejkbordu”

Wtorek 12.03.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Romana Górnego – od rodzin: Domańskich, Koluchów, Weisów
    2/ śp. Lechosława Marchwińskiego – od współpracowników ,,Energo – Montaż” – Żmigród

Środa 13.03.2019

  • 8.00 – Za parafian
  • 18.00 – śp. Lechosława Marchwińskiego – od córki Taidy z rodziną

Czwartek 14.03.2019

  • 8.00 – śp. Sylwestra Podrzyckiego
  • 18.00 – śp. Edwarda Czerwińskiego – od rodziny Walczaków

Piątek 15.03.2019

  • 18.00 – 1/ śp. zmarłych z rodziny Frąckowiaków, Szymańskich, Edmunda Genge
    2/ śp. Bolesława Dropa – od nauczycieli, pracowników i uczniów Sz. P. ,, Helenów Drugi ” – Święciec

Sobota 16.03.2019

  • 16.00 – ślub Monika Krawczyk/ Jakub Jastrząb
  • 18.00 – 1/ śp. Kazimierza Mencla
    2/ śp. Jana Gertycha / r śm /

Niedziela 17.03.2019

  • 8.00 – śp. Zofię, Józefa Korajdów
  • 10.00 – 1/ śp. Franciszka Ptaka – od żony z rodziną
    2/ śp. Pawła Seidelta – od pracowników Eurocashu
  • 11.30 – 1/ śp. Zofię, Edmunda Miłowskich, Edwarda Bartkowiaka / r śm /
    2/ śp. Marka Maciejewskiego – od rodziny Szczepaniaków
  • 18.00 – śp. Pawła Jankowiaka – od żony z dziećmi

Intencje mszalne – 03.03.19

Poniedziałek 04.03.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Natalię Bojewską – od Agnieszki z rodziną
    2/ śp. Wojciecha Joachimiaka – od siostry Haliny z rodziną i siostry Maryli …

Wtorek 05.03.2019

  • 18.00 – 1/ W intencji uzdrowień … i wspólnoty ,,Kefas” ….
    2/ śp. Teresę Kubską – od wnuków Roberta i Darka z rodzinami

Środa 06.03.2019 POPIELEC

  • 8.00 -1/ śp. Andrzeja Paluszkiewicza, ks. Wojciecha Napierałę
    2/ śp. Jana, Pelagię Klaczyków i zmarłych z rodziny
  • 16.00 – 1/ śp. Jerzego Łabendę
    2/ śp. Andrzeja Ludygę
  • 18.00 – 1/ śp. Tadeusza Demskiego / 3 r / – od córki z rodziną
    / śp. Stefanię Kubisiak – od wnuków: Macieja, Martyny, Natalii

Czwartek 07.03.2019

  • 8.00 – śp. Marię Pietrzak
  • 18.00 – śp. Ewę Falbierską – od siostry Aliny z rodziną

Piątek 08.03.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Pawła Jankowiaka – od Steni Firkowskiej z rodziną
    2/ śp. Bolesława Dropa – od Zarządy Stowarzyszenia Edukacyjnego ,,Jesteśmy Razem”

Sobota 09.03.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Łucję, Józefa Marciniaków, Marię, Antoniego Maciejów
    2/ W 18 rocznicę urodzin Wiktorii… i 26 rocznicę urodzin Patryka …

Niedziela 10.03.2019

  • 8.00 – 1/ śp. Mateusza Cicharskiego
    2/ śp. Ryszarda Piaseckiego – od Zofii i Jacka Dziurków z dziećmi
  • 10.00 – 1/ śp. Janusza i zmarłych z rodziny Duszyńskich
    2/ śp. Teresę Szydłowską / 15 r / i zmarłych z rodziny
  • 11.30 – 1/ śp. Annę Kawaler
    2/ śp. Łucję, Józefa Marciniaków / r śm /
  • 18.00 – śp. Czesława Sokołowskiego – od ucznia Andrzeja Matuszewskiego z rodziną

Intencje mszalne – 24.02.19

Poniedziałek 25.02.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Halinę Kapturek – od Krystyny z rodziną
    2/ śp. Ewę Falbierską – od koleżanek i kolegów – absolwentów z 1966 Technikum Ekonomicznego w Śremie

Wtorek 26.02.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Tadeusza Kasprzaka – od żony z dziećmi
    2/ śp. Amelię Kurkiewicz – od córki z rodziną

Środa 27.02.2019

  • 8.00 – Za parafian
  • 18.00 – W intencji członków Żywego Różańca …

Czwartek 28.02.2019

  • 8.00 – śp. Zofię Mizia – od wnuczki Darii z rodziną i rodziny Macioszczyków
  • 18.00 – śp. Lechosława Marchwińskiego – od żony

Piątek 01.03..2019

  • 18.00 – 1/ śp. Pawła Jankowiaka – od Lusi Simon
    2/ śp. Bolesława Dropa – od Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Kramska

Sobota 02.03.2019

  • 7.30 – msza i nabożeństwo wynagradzające
  • 17.00 – W 3 rocznicę urodzin Felicjana … i o szczęśliwą operację …
  • 18.00 – 1/ śp. Czesława Sokołowskiego – od siostry Heleny
    2/ śp. zmarłych z rodziny Pachurów i Biegunów

Niedziela 03.03.2019

  • 8.00 – 1/ śp. Tadeusza, Iwonę – od siostry z mężem
    2/ śp. Barbarę Gnalicką – Pruchno
  • 10.00 – 1/ śp. Kazimierza Kokocińskiego / 8 r /
    2/ śp. Kazimierza Lachowicza i zmarłych z rodziny
  • 11.30 – 1/ śp. Stanisława Kaczmarka / 2 r / – od żony, dzieci, wnuków; oraz Eleonorę, Edwarda Kaczmarków, Melanię, Mirosława Ratajczaków
    2/ śp. Bolesława Dropa – od sąsiadów z ul. Kolberga i Romera
  • 18.00 – śp. Lechosława Marchwińskiego – od córki Hanny z rodziną

Intencje mszalne – 17.02.2019

Poniedziałek 18.02.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Stefanię Kubisiak – od syna z żoną
    2/ śp. Krystynę Kaźmierczak – od wnuka Marka z rodziną

Wtorek 19.02.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Halinę Kapturek – od kolegów Karola z zespołu
    2/ śp. Teresę Kubską – od córki Danuty z mężem

Środa 20.02.2019

  • 8.00 – Za parafian
  • 18.00 – śp. Jana, Pelagię, Leona Walczaków i zmarłych z rodziny

Czwartek 21.02.2019

  • 8.00 – Za parafian
  • 18.00 – śp. Lechosława Marchwińskiego – od brata Tadeusza z żoną

Piątek 22.02..2019

  • 16.00 – W 50 rocznicę ślubu Bożeny i Ryszarda …
  • 18.00 – 1/ śp. Teresę Maślińską – od wnuków: Joanny, Macieja, Sebastiana z rodzinami
    2/ śp. Bolesława Dropa – od pracowników Gminnego Ośrodka Kultury z Kramska

Sobota 23.02.2019

  • 18.00 – 1/ W 18 rocznicę urodzin Dawida …
    2/ śp. Krystynę Praczyk / 1 r / – od syna i córki

Niedziela 24.02.2019

  • 8.00 – 1/ śp. Stanisława / 5 r /, Annę Dziurka
    2/ śp. Antoniego Nogackiego – od sióstr
  • 10.00 – 1/ W 80 rocznicę urodzin ks. bpa Z. Fortuniaka …
    2/ śp. Stanisława Jurę / 3 r / i zmarłych z rodziny – od żony z dziećmi i wnukami
  • 11.30 – 1/ śp. Bolesławę / 5 r /, Leona Urbańskich
    2/ W 1 rocznicę urodzin Dariusza …
  • 18.00 – śp. Dorotę, Kazimierza Stachowiaków – od Huberta z rodzicami

Intencje mszalne – 10.02.2019

Poniedziałek 11.02.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Jana Jakubowskiego / 5 r /, Monikę, Marcina Fortuniaków, Władysławę, Czesława Jankowiaków, Andrzeja Szymańskiego
    2/ śp. Bolesława Dropa – od Stowarzyszenia ,, Przyszłość” w Bilczewie

Wtorek 12.02.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Czesława Sokołowskiego – od córki Ewy z rodziną
    2/ śp. Leona, Henryka Maćkowiaków

Środa 13.02.2019

  • 8.00 – W rocznicę urodzin Mateusza, Joanny, Leonarda, Henryka, Bianki …
  • 18.00 – śp. Jolantę Klak / 11 r / – od syna z rodziną

Czwartek 14.02.2019

  • 8.00 –
  • 18.00 – śp. Lechosława Marchwińskiego – od brata Andrzeja z rodziną

Piątek 15.02..2019

  • 18.00 – 1/ śp. Pawła Jankowiaka – od Ewy i Jana z rodziną
    2/ śp. Bolesława Dropa – od dyrektorów placówek oświatowych gminy Kramsk

Sobota 16.02.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Jadwigę, Franciszka Cieślaków, Mariannę Majsner
    2/ śp. Józefa Grabowskiego, Wacława, Stanisławę Kowalskich i zmarłych z rodziny

Niedziela 17.02.2019

  • 8.00 – 1/ W 30 rocznicę urodzin Krzysztofa …
    2/ śp. Teresę Maślińską – od córki Ewy z mężem
  • 10.00 – 1/ W 50 rocznicę ślubu Ireny i Czesława …
    2/ śp. Rozalię Ulatowską / 2 r /
  • 11.30 – 1/ śp. Marka Maciejewskiego – od dzieci z rodzinami
    2/ śp. Pawła Seidelta – od córki Martyny z rodziną
  • 18.00 – śp. Czesława Sokołowskiego – od chrześniaka Arka z rodziną

Intencje mszalne – 04.02.19

Poniedziałek 04.02.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Eugenię, Rajmunda Klos – od chrześniaka z rodziną
    2/ śp. Czesława Sokołowskiego – od córki Danki z Olą i Mateuszem

Wtorek 05.02.2019

  • 18.00 – 1/ W intencji uzdrowień … i wspólnoty ,,Kefas” …
    2/ śp. Annę Kokocińską / 12 r /

Środa 06.02.2019

  • 8.00 – Za parafian
  • 18.00 – śp. Józefa Pawlickiego – od syna Łukasza z rodziną

Czwartek 07.02.2019

  • 8.00 – Za parafian
  • 18.00 – śp. Ryszarda Ratajczaka

Piątek 08.02..2019

  • 18.00 – 1/ W 18 rocznicę urodzin Wojciecha …
    2/ śp. Bolesława Dropa – od sołtysów gminy Kramsk

Sobota 09.02.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Adama Karolewskiego / 14 r /
    2/ śp. Edmunda, Irenę Lewandowskich, Ludwika, Agnieszkę Karolewskich

Niedziela 10.02.2019

  • 8.00 – 1/ W 18 rocznicę urodzin Patrycji …
    2/ śp. Zygmunta, Mariana, Franciszka – od siostry z mężem
  • 10.00 – 1/ śp. Helenę / 24 r/, Mieczysława Walaszczyków, Jana Pinczaka i zmarłych z rodziny Kocików
    2/ śp. Pawła Seidelta – od syna Piotra z rodziną
  • 11.30 – 1/ śp. Irenę, Zbigniewa Kleczewskich
    2/ Z podziękowaniem za szczęśliwe rozwiązanie i o potrzebne łaski dla Maksymiliana …
  • 18.00 – śp. Helenę, Franciszka Weis i zmarłych z rodziny

Intencje mszalne – 27.01.2019

Poniedziałek 28.01.2019

  • 8.00 – 1/
    2/ śp. ks. Mariana Lewandowskiego

Wtorek 29.01.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Jerzego Muślewskiego
    2/

Środa 30.01.2019

  • 8.00 – śp. Zofię Arabską – od siostrzenicy Hani z rodziną
  • 18.00 – W intencji członków Żywego Różańca …

Czwartek 31.01.2019

  • 8.00 –
  • 18.00 – śp. Antoniego, Mariannę, Stefanię, Jana, Romana Barwińskich

Piątek 01.02..2019

  • 18.00 – 1/ śp. Bolesława Dropa – od Rady Gminy Kramsk
    2/ śp. Elżbietę Szafińską – od syna z rodziną

Sobota 02.02.2019

  • 8.00 – msza i nabożeństwo wynagradzające
  • 16.00 – 1/ śp. Andrzeja Skotarczaka zmarłych z rodziny Skotarczaków i Jaszkiewiczów
    2/ śp. Stefanię, Stanisława Kubas
  • 18.00 – 1/ W 13 rocznicę urodzin Julii …
    2/ W 1 rocznicę urodzin Milana Nowackiego …

Niedziela 03.02.2019

  • 8.00 – śp. Marię, Eugeniusza, Tomasza Kucznerowiczów
  • 10.00 – 1/ śp. Annę Jankowiak / 30 r /
    2/ śp. Pawła Seidelta – od żony z dziećmi
  • 11.30 – 1/ śp. Joannę, Edmunda Lewandowskich i zmarłych z rodziny – od córki z rodziną
    2/ śp. Annę, Mariana Błochów i zmarłych z rodziny
  • 18.00 – śp. Łucję Głogińską – od rodziny Głogińskich ze Śremu

Intencje mszalne – 20.01.19

Poniedziałek 21.01.2019

  • 8.00 – 1/
    2/

Wtorek 22.01.2019

  • 8.00 – 1/
    2/

Środa 23.01.2019

  • 8.00 – 1/
    2/

Czwartek 24.01.2019

  • 8.00 – 1/ Za parafian
    2/ W rocznicę urodzin Marii …

Piątek 25.01.2019

  • 8.00 – 1/ śp. Joannę Trzepizór, Pelagię Stachowiak
    2/

Sobota 26.01.2019

  • 18.00 – 1/ śp. Wandę / 21 r /, Czesława Maćkowiaków i zmarłych z rodziny Hybiaków, Maćkowiaków i Kujawów
    2/ śp. Stanisława Ulatowskiego / 35 r /

Niedziela 27.01.2019

  • 8.00 – 1/ śp. Annę / 3 r /, Stanisława Dziurka
    2/ W 80 rocznicę urodzin Franciszka …
  • 10.00 – 1/ śp. Janinę Kokorniak
    2/ śp. Bolesława Dropa – od siostrzenicy Aurelii z rodziną
  • 11.30 – 1/ śp. Stanisława Bartkowiaka i zmarłych z rodziny
    2/ śp. Bronisławę Matuszak – od wnuczki Magdaleny z rodziną
  • 18.00 – W 1 rocznicę urodzin Michała …